• Seura
  • Lentopallo
  • Suunnistus
  • Pesäpallo
  • Hiihto

Joukkueet kaudella 2022-2023

Tältä sivulta löydät joukkueiden yhteystiedot. Juniorijoukkueet ottavat koko ajan mukaan uusia pelaajia. Tervetuloa!

Lentopallo on halpa harrastus. Alla on harrastusmaksut (sis. ohjauksen, seuran jäsenmaksun ja ryhmävakuutuksen):

  • F-juniorit: Vuosimaksu  170 €
  • E-juniorit: Vuosimaksu  200 €
  • D-juniorit ja vanhemmat: Vuosimaksu  220 €
  • Jos perheessä useampi kuin 1 lapsi osallistuu toimintaa, vuosimaksu on 300 €/perhe.

Jos pelaaja osallistuu sarjatoimintaan, tarvitaan pelipassi. Pelipassien hinnat löytyvät Lentopalloliiton sivuilta. Halutessaan voi tilata seura-asuja. Ne maksavat erikseen.


Pikkujunnut:

Pallokerho (alle kouluikäisille):
YHTEYSHENKILÖÄ ETSITÄÄN!  Tiedustelut: Leena Kuukasjärvi, 050-599 1766, leenakuukasjarvi [at] oulunsalonvasama.fi

 

Tyttöjoukkueet:

E-tytöt(12-13):
Juha Pennanen, 0400-168 086, juha.pennanen [at] hotmail.com

D-tytöt(10-11):
Jari Pekkala, 050-502 4007, jari.pekkala [at] dayton.fi
Hannu Parkkinen, 040-410 9076, hannuparkkinen [at] gmail.com

C-tytöt (08-09):
Jorma Rajala, 050-512 6170, jorma.rajala1 [at] outlook.com
Hannu Parkkinen, 040-410 9076, hannuparkkinen [at] gmail.com

A-tytöt (05-03):
Anna Molander, 050 4675334, anna.molander [at] gmail.com
Raino Pitkänen, raipit [at] hotmail.com

 


Poikajoukkueet

F-Pojat(14-15):
Kari Louhimaa, p. 041 548 5262, kari.louhimaa [at]gmail.com

D-Pojat(10-11):
Kari Louhimaa, p. 041 548 5262, kari.louhimaa [at]gmail.com

C-pojat(08-09):
Mika Rajakangas, 050-309 6010, mika.rajakangas [at] gmail.com

B-pojat(06-07):
Salla Honkakunnas, 040-319 3392, salla.honkakunnas [at] hengitysliitto.fi
Leena Kuukasjärvi, 050-599 1766, leenakuukasjarvi [at] oulunsalonvasama.fi

A-pojat (03-05):
Timo Jokinen, 050-487 2861, timo.ta.jokinen [at] gmail.com
Leena Kuukasjärvi, 050-599 1766, leenakuukasjarvi [at] oulunsalonvasama.fi

 


Aikuisjoukkueet:

Naiset 2002:
Saara Kittilä, 040-839 6725

N15:
Ali Pietiläinen alipi [at] elisanet.fi

N2018:
Eevi Karsikas, 040-834 6489, eevi.karsikas [at] hotmail.com

 

© Oulunsalon Vasama ry - Toteutus: TMI Markus Haataja