• Seura
  • Lentopallo
  • Suunnistus
  • Pesäpallo
  • Hiihto

Joukkueet kaudella 2020-2021

Tältä sivulta löydät joukkueiden yhteystiedot. Juniorijoukkueet ottavat koko ajan mukaan uusia pelaajia. Tervetuloa!

Lentopallo on halpa harrastus. Alla on harrastusmaksut (sis. ohjauksen ja ryhmävakuutuksen):

  • F-juniorit: Vuosimaksu  155 €
  • E-juniorit: Vuosimaksu  185 €
  • D-juniorit ja vanhemmat: Vuosimaksu  205 €
  • Jos perheessä useampi kuin 1 lapsi osallistuu toimintaa, vuosimaksu on 285 €/perhe.

Jos pelaaja osallistuu sarjatoimintaan, tarvitaan pelipassi. Pelipassien hinnat löytyvät Lentopalloliiton sivuilta. Halutessaan voi tilata seura-asuja. Ne maksavat erikseen.


Pikkujunnut:

Pallokerho (alle kouluikäisille):
YHTEYSHENKILÖÄ ETSITÄÄN!  Tiedustelut: Leena Kuukasjärvi, 050-599 1766, leenakuukasjarvi [at] oulunsalonvasama.fi

F-juniorit (12-13):
Juha Pennanen, 0400-168 086, juha.pennanen [at] hotmail.com

Harjoitukset:
keskiviikkoisin klo 17-18 Niemenrannan koululla


Tyttöjoukkueet:

E-juniorit (10-11):
Juha Pennanen, 0400-168 086, juha.pennanen [at] hotmail.com

Harjoitukset:
tiistaisin klo 17.30-18.30 Niemenrannan koululla
torstaisin klo 17.30-18.30 Niemenrannan koululla

D-Tytöt(08-09):
Jorma Rajala, 050-512 6170, jorma.rajala1 [at] outlook.com

Harjoitukset:
keskiviikkoisin klo 18-19.15 Niemenrannan koululla
torstaisin klo 18-19.30 Niemenrannan koululla
sunnuntaisin kl0 16.30-18 Niemenrannan koululla

 

C-Tytöt(06-07):
Jarno Valtanen, 044-0235 153,  jarnoval [at] gmail.com

B-Tytöt (05):
Anna Molander, 050 4675334, anna.molander [at] gmail.com
Jari-Pekka Rontu, 040 7303450, jarppa.rontu [at] gmail.com
Raino Pitkänen, raipit [at] hotmail.com

 


Poikajoukkueet

E-Pojat(10-11):
Leena Kuukasjärvi, 050-599 1766, leenakuukasjarvi [at] oulunsalonvasama.fi

Harjoitukset:
tiistaisin klo 17.30-18.30 Niemenrannan koululla
keskiviikkoisin klo 17-18 Niemenrannan koululla

D-Pojat(08-09):
Jani Kuukasjärvi, 0400-152 479, jani.kuukasjarvi [at] gmail.com

Harjoitukset:
tiistaisin klo 18.30-20 Niemenrannan koululla
keskiviikkoisin klo 18-19.15 Niemenrannan koululla
sunnuntaisin kl0 16.30-18 Niemenrannan koululla

C-pojat(06-07):
Juha Kauppila, 050-590 7203, kauppis7 [at]dnainternet.net
Kari Vanhatupa, 045-111 7000, kari.vanhatupa [at] kotilinkki.fi

B-pojat(04-05):
Timo Jokinen, 050-487 2861, timo.ta.jokinen [at] gmail.com

A-pojat (01-03):
Kimmo Aaltonen, 0440-895 089, kimmo.aaltonen [at] hotmail.fi
Juha Jokitulppo, 040-821 1645, juha.jokitulppo [at] elisanet.fi

 


Aikuisjoukkueet:

Naiset 2002:
Saara Kittilä, 040-839 6725

N15:
Ali Pietiläinen alipi [at] elisanet.fi

PalloHukassa:
Eero Heikkinen, 040-968 8114

Miesten harraste:
Kimmo Aaltonen, 0440-895 0489, kimmo.aaltonen [at] hotmail.fi

© Oulunsalon Vasama ry - Toteutus: TMI Markus Haataja