• Seura
  • Lentopallo
  • Suunnistus
  • Pesäpallo
  • Hiihto

Joukkueet kaudella 2018-2019

Tältä sivulta löydät joukkueiden yhteystiedot. Juniorijoukkueet ottavat koko ajan mukaan uusia pelaajia. Tervetuloa!

Pikkujunnut:

Pallokerho (alle kouluikäisille):
YHTEYSHENKILÖÄ ETSITÄÄN!  Tiedustelut: Leena Kuukasjärvi, 050-599 1766, leenakuukasjarvi [at] oulunsalonvasama.fi

F-juniorit (10-11):
Leena Kuukasjärvi, 050-599 1766, leenakuukasjarvi [at] oulunsalonvasama.fi


Tyttöjoukkueet:

E-juniorit (08-09):
Kimmo Aaltonen, 044-0895 089, kimmoaaltonen [at] hotmail.fi
Timo Jokinen, 050 4872861, timo.ta.jokinen [at] gmail.com
Anni Jokitulppo, 050-560 9572

D-Tytöt(06-07):
Jarno Valtanen, 044-0235 153,  jarnoval [at] gmail.com

C-Tytöt (05):
Anna Molander, 050 4675334, anna.molander [at] gmail.com
Jari-Pekka Rontu, 040 7303450, jarppa.rontu [at] gmail.com
Raino Pitkänen, raipit [at] hotmail.com

C-Tytöt (04):
Janne Tapio, janne.tapio [at] mail.suomi.net
Toni Tirkkonen, tike.tirkkonen [at] gmail.com

A-tytöt(99-02):
Janne Piilola, 050 558 0159, janne.piilola [at] outlook.com


Poikajoukkueet:

E-Pojat(08-09):
Mika Rajala, 0400-352 291, mika.rajala90 [at] gmail.com
Leena Kuukasjärvi, 050-599 1766, leenakuukasjarvi [at] oulunsalonvasama.fi

D-Pojat(07-06):
Kari Vanhatupa, 045-111 7000, kari.vanhatupa [at] kotilinkki.fi
Jani Kuukasjärvi, 0400-152 479, jani.kuukasjarvi [at] gmail.com
Juha Kauppila, 050-590 7203, j.kauppila [at] dnainternet.net

C-pojat(04-05):
Timo Jokinen, 050 4872861, timo.ta.jokinen [at] gmail.com

B-pojat(03):
Jorma Rajala, 050-5126 170, jormarajala [at] oulunsalonvasama.fi
Juha Jokitulppo, 040-821 1645, juha.jokitulppo [at] elisanet.fi


Aikuisjoukkueet:

Naiset 2002:
Saara Kittilä, 040-839 6725

N15:
Ali Pietiläinen alipi [at] elisanet.fi

PalloHukassa:
Eero Heikkinen, 040-968 8114

M2+vet:
Jouni Siika-aho, 0400-944 573

 

© Oulunsalon Vasama ry - Toteutus: TMI Markus Haataja