• Seura
  • Lentopallo
  • Suunnistus
  • Pesäpallo
  • Hiihto

Joukkueet kaudella 2021-2022

Tältä sivulta löydät joukkueiden yhteystiedot. Juniorijoukkueet ottavat koko ajan mukaan uusia pelaajia. Tervetuloa!

Lentopallo on halpa harrastus. Alla on harrastusmaksut (sis. ohjauksen, seuran jäsenmaksun ja ryhmävakuutuksen):

  • F-juniorit: Vuosimaksu  160 €
  • E-juniorit: Vuosimaksu  190 €
  • D-juniorit ja vanhemmat: Vuosimaksu  210 €
  • Jos perheessä useampi kuin 1 lapsi osallistuu toimintaa, vuosimaksu on 290 €/perhe.

Jos pelaaja osallistuu sarjatoimintaan, tarvitaan pelipassi. Pelipassien hinnat löytyvät Lentopalloliiton sivuilta. Halutessaan voi tilata seura-asuja. Ne maksavat erikseen.


Pikkujunnut:

Pallokerho (alle kouluikäisille):
YHTEYSHENKILÖÄ ETSITÄÄN!  Tiedustelut: Leena Kuukasjärvi, 050-599 1766, leenakuukasjarvi [at] oulunsalonvasama.fi

F-juniorit (13-14):
Leena Kuukasjärvi, 050-599 1766, leenakuukasjarvi [at] oulunsalonvasama.fi


Tyttöjoukkueet:

E-juniorit (11-12)/D-tytöt (-10):
Jari Pekkala, 050-502 4007, jari.pekkala [at] dayton.fi
Hannu Parkkinen, 040-410 9076, hannuparkkinen [at] gmail.com
Juha Pennanen, 0400-168 086, juha.pennanen [at] hotmail.com

D-tytöt(08-09):
Jorma Rajala, 050-512 6170, jorma.rajala1 [at] outlook.com
Hannu Parkkinen, 040-410 9076, hannuparkkinen [at] gmail.com

C/B -Tytöt(00-08):
Jarno Valtanen, 044-0235 153,  jarnoval [at] gmail.com

A-tytöt (05-03):
Anna Molander, 050 4675334, anna.molander [at] gmail.com
Raino Pitkänen, raipit [at] hotmail.com

 


Poikajoukkueet

E-Pojat(11-12):
Leena Kuukasjärvi, 050-599 1766, leenakuukasjarvi [at] oulunsalonvasama.fi

D-Pojat(09-10):
Mika Rajakangas, 050-309 6010, mika.rajakangas [at] gmail.com

C-pojat(07-08):
Joukkue yhdistetty kaudeksi 2021-2022 Kempeleen Lentopallon C-poikien kanssa
Leena Kuukasjärvi, 050-599 1766, leenakuukasjarvi [at] oulunsalonvasama.fi

B-pojat(05-06):
Salla Honkakunnas, 040-319 3392, salla.honkakunnas [at] hengitysliitto.fi
Kari Vanhatupa, 045-111 7000, kari.vanhatupa [at] gmail.com

A-pojat (02-04):
Timo Jokinen, 050-487 2861, timo.ta.jokinen [at] gmail.com

 


Aikuisjoukkueet:

Naiset 2002:
Saara Kittilä, 040-839 6725

N15:
Ali Pietiläinen alipi [at] elisanet.fi

N2018:
Noora Heikkinen, 040-526 4801, noora.heikkinen90 [at] gmail.com

 

© Oulunsalon Vasama ry - Toteutus: TMI Markus Haataja